Reklama

Cyberpunk 2077: Unikalna edycja puszek Sprite inspirowanych grą

​Sprite ugasi pragnienie graczy, którzy oczekują jednej z najgłośniejszych tegorocznych produkcji gamingowych - gry Cyberpunk 2077. We współpracy z CD PROJEKT RED marka zaprojektowała unikalną edycję puszek i butelek z postaciami z gry.

Limitowana edycja napoju jest dostępna na rynku od listopada. Ponadto z okazji nadchodzącej premiery marka Sprite przygotowuje szereg aktywności dla fanów gry i nie tylko. Marka Sprite jest obecna w świecie gier już od kilku lat tworząc aktywacje skierowane do graczy i esportowców.

Tym razem nawiązała współpracę z twórcami gry Cyberpunk 2077, która już niebawem trafi do graczy na całym świecie. Hasłem przewodnim kampanii jest "W 2077 pragnienie to przeszłość", które w symboliczny sposób łączy świat gry z popularnym sloganem znanej marki napojów gazowanych. 

Reklama

Na limitowanych puszkach i butelkach Sprite, obok postaci ze świata Cyberpunk 2077, znajdą się także kody promocyjne, dzięki którym codziennie można będzie wygrać gry Cyberpunk 2077 oraz vouchery do sklepu CD Pprojekt Red Gear. Promocja rozpocznie się 19 listopada. Premiera gry Cyberpunk 2077 odbędzie się 10 grudnia. Jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji bieżącego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje