Reklama

Cyberpunk 2077: Świetny cosplay Rogue z głośnej produkcji

​Od premiery Cyberpunk 2077 minął już ponad rok. Produkcja, która powstała w polskim studiu CD PROJEKT RED nie cieszyła się dobrymi opiniami. Inaczej jednak grę postrzegają cosplayerzy. Oni regularnie "ożywiają" poszczególne postacie. Tym razem niemiecka artystka wzięła na celownik Rogue. Czy dobrze jej wyszło wykonanie?

Cyberpunk miał być wielkim hitem 2020 roku. Opóźniona premiera gry nastąpiła 10 grudnia i od razu wywołała mnóstwo kontrowersji. Produkcja była od samego początku naszpikowana błędami, a użytkownicy konsol poprzedniej generacji niemal nie mogli cieszyć się rozgrywką, gdyż była ona w tak słabej jakości udostępniona konsumentom.

Na warszawskie studio CD PROJEKT RED spadła fala krytyki. Była ona uzasadniona, gdyż produkcja miała podbić świat, a skończyło się na wycofaniu ze sprzedaży z PS Store, a mnóstwo osób zażądało zwrotu pieniędzy z przedsprzedaży. Jednak są aspekty, w których Cyberpunk jest naprawdę mocną produkcją.

Reklama

Między innymi mowa o cosplayu. Artyści regularnie inspirują się postaciami z Cyberpunka, by przenieść je do świata realnego i zaimponować fanom swoim niebywałym talentem. Jedną z takich artystek jest Niemka - znana na Instagramie pod pseudonimem "Miss Skunk". Stworzyła ona imponujący projekt Rogue. Kim jest ta bohaterka?

Rogue Amendiares - bo tak brzmi pełne imię i nazwisko to była partnerka głównego bohatera - Johnny’ego Silverhanda. Uznawana jest za królową życia pozagrobowego. Należy przyznać, że Niemka mocno postarała się, by jak najdokładniej odwzorować wygląd omawianej postaci. Precyzja wręcz szokuje wielu.

Na pierwszy rzut oka rzucają się oczywiście długie, srebrne włosy. Ikoniczny jest także żółty sweter z dużym napisem "SURVIVE" na samym środku. Ogromną pracę wykonali także makijażyści, którzy doprowadzili do tego, że mieszkanka Niemiec wygląda jak żywo wyjęta z Cyberpunka. Fani to docenili i bardzo chwalili w komentarzach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy