Reklama

Cyberpunk 2077 różny od Wiedźmina 3

Twórcy zapewniają, że będziemy mieli do czynienia z zupełnie inną grą.

Podczas transmitowanego na żywo panelu z PAX Australia, Mateusz Tomaszkiewicz z CD Projekt RED zapewnił że Cyberpunk 2077 będzie zupełnie inną grą niż Wiedźmin 3. Główny projektant zadań zaznaczył jednak, że zespół zaczerpnie z Dzikiego Gonu sprawdzone rozwiązania.

"Zdecydowanie chcemy zatrzymać dla Cyberpunk to, co było dobre (w systemie projektowania zadań) i nie mamy chęci zmieniać rzeczy, które działały dobrze. Będziemy trzymać się zatem sprawdzonych rozwiązań" - powiedział Tomaszkiewicz.

"Myślę, że są rzeczy, które mogliśmy zrobić lepiej, dlatego zaimplementujemy je w Cyberpunk. Co więcej, to całkowicie inna gra, również RPG, ale z odmiennymi systemami. Musimy skupić się na tym, aby rozgrywka dostarczała rozrywki, ale w inny sposób niż machanie mieczem" - dodał Tomaszkiewicz.

Reklama

Co z tego wyjdzie? Przekonamy się dopiero, kiedy studio CD Projekt RED zdecyduje się pokazać fragmenty rozgrywki. Na razie wiemy jedynie, że twórcy chcą, aby Cyberpunk 2077 był znacznie większy od Wiedźmina. Dokładna data premiery pozostaje nieznana.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje