Reklama

Cyberpunk 2077 otrzymał nową aktualizację

​Cyberpunk 2077 doczekał się nowej poprawki eliminującej różne błędy i usprawniającej rozgrywkę. Lista zmian nie jest jednak zbyt długa oraz konkretna.

CD Projekt RED udostępnił aktualizację 1.31 do Cyberpunka 2077, która wprawdzie nie wnosi tak wielu zmian jak poprzednia, ale eliminuje kilka błędów i usprawnia grę. Update trafił już do posiadaczy produkcji na PC, konsolach oraz usługi Google Stadia.

Aktualizacja eliminuje błąd, który sprawiał, że w chwili ulepszania przedmiotu ze znacznikiem zadania z ekwipunku nie znikała jego podstawowa wersja. Dostosowano też szybkość, z jaką oponenci są w stanie wykryć nas podczas skradania, w zależności od wybranego poziomu trudności.

Reklama

Jeśli chodzi o zadania to wyeliminowano rozmaite błędy. Tak stało się w misjach "Bezład" (nie występuje już błąd, przez który Judy nie pojawiała się w swojej furgonetce na Jig-Jig Street), "Do krwi" (usunięto błąd, w wyniku którego misja odnawiała się na celu w zapisach zrobionych na wersji 1.22), czy "Zawsze wiatr w oczy" (naprawiono błąd, przez który samochód gracza blokował się między blokadą a barierką, co uniemożliwiało powrót do samochodu i blokowało postępy). Edycja na PlayStation 5 doczekała się optymalizacji graficznej.

Oczywiście Cyberpunkowi 2077 nadal daleko do ideału, dlatego CD Projekt RED zamierza wciąż pracować nad poprawą jakości gry.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy