Reklama

Cyberpunk 2077 otrzymał nową aktualizację

Cyberpunk 2077 w wersji na Steam, GOG oraz konsole dostał najnowszy zestaw poprawek, który obejmuje nie tylko rozgrywkę, ale również stabilność gry CD Projek RED.

CD Projekt RED udostępnił nową aktualizację do Cyberpunka 2077 oznaczoną numerem 1.21. Wprowadza ona poprawki nie tylko do rozgrywki, ale według deweloperów skupia się także na kwestiach technicznych i poprawie stabilności gry na co narzekali szczególnie posiadacze konsol poprzedniej generacji PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to naprawiono błąd, przez który po popełnieniu przestępstwa na dachu budynku oficerowie NCPD pojawiali się za plecami gracza, a także pozbyto się buga, który uniemożliwiał graczowi wydostanie się z wody po drabince.

Reklama

Oprócz tego przywrócono ikonę nad NPC-ami z nałożonym hackiem "Odwróć uwagę przeciwników", a interfejs skanowania jest teraz mniej zaśmiecony. Przechodząc do stabilności wprowadzono różne usprawnienia zarządzania pamięcią, co zdaniem twórców zmniejsza liczbę awarii.

Dłuższa lista obejmuje poprawki dotyczące świata Cyberpunka 2077 i dostępnych w nim zadań np. wyeliminowano bug w Kontrakcie: Ciepło, cieplej..., który uniemożliwiał obniżenie temperatury ciała 8ug8ear czy naprawiono błąd, przez który wskazówki w Podejrzeniu cyberpsychozy: Krwawy rytuał nie były zaliczane, jeśli gracz zeskanował je przed rozmową z rannym NPC-em.

Oczywiście usprawnień jest więcej, a pełną listę znajdziemy na oficjalnej stronie Cyberpunka 2077. CD Projekt RED od momentu premiery stara się uporać z błędami trapiącymi ich najnowszą produkcję, ale mimo tego nadal daleko jej do ideału.

Miejmy jednak nadzieję, że Redzi doprowadzą CP 2077 do odpowiedniego stanu, chociaż nie ma się co czarować, że w przypadku old genów ujrzymy znaczącą poprawę na plus, gdyż jest to starszy sprzęt, który nie poradził sobie z tą konkretną grą.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy