Cyberpunk 2077: nowy mod poprawia system metra w grze

Jeden z pamiętnych elementów wokół premiery Cyberpunka 2077 to zarzuty graczy wobec CD Projekt RED, że twórcy nie umieścili w finalnej wersji gry niektórych elementów, które - zdaniem graczy - zostały zapowiedziane na wczesnych materiałach promocyjnych.

Niektórzy mogą pamiętać scenę z jednego z pierwszych zwiastunów, w której V podróżuje metrem po Night City. Tego środka transportu jednak w finalnej wersji gry zabrakło, a wielu graczy oskarżyło studio, że metro Night City znalazło się wśród wyciętej zawartości.

Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, z pomocą przyszli modderzy, którzy uznali, że dorzucenie podróży metrem będzie doskonałym pomysłem. Jeden z takich modderów, keanuWheeze, stworzył jakiś czas temu modyfikację Metro System, która dodaje do gry w pełni funkcjonującą sieć metra, 19 stacji, które można eksplorować, widok z trzeciej i pierwszej osoby i kilka innych elementów.

Reklama

Teraz inny twórca, “muad_" postanowił nieco ulepszyć dzieło swojego poprzednika. Zmian może nie jest wiele, ale najważniejsza to wykonane z pełnymi detalami wnętrze wagonika kolejki metra. Jest to rozszerzenie do moda Metro System. muad_ już planuje kolejne wersje, w tym większą liczbę ludzi na stacjach oraz kolejki złożone z kilku wagoników na raz. W dalszej kolejności mają też zostać rozbudowane istniejące stacje metra, z dokładniej odwzorowanymi detalami, jak również planowane jest stworzenie kolejnych. W opisie moda pojawiła się nawet informacja, że w przyszłości planowane jest dodanie naszej postaci towarzysza podróży w postaci NPC. 

Modyfikację Metro System możecie pobrać stąd, a rozszerzenie wykonane przez muad_a stąd.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy