Reklama

Cyberpunk 2077 może nadal dostać tryb wieloosobowy

​Cyberpunk 2077 od chwili premiery naszpikowany jest różnymi błędami czy spadkami wydajności, które CD Projekt RED stara się naprawić już od grudnia ubiegłego roku.

W tym czasie dostaliśmy kilka mniejszych, większych aktualizacji, z czego najnowszą dostarczono ostatnio. Update 1.3 wnosi kilka poprawek dotyczących płynności szczególnie w przypadku wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One, które pod tym względem najgorzej radziły sobie z CP 2077.

Zgodnie z testami gra na old genach ma średnio 27-30 klatek na sekundę (poprzednio było to bliżej 20-25 fps). Chociaż poprawa jest zauważalna to produkcja nadal ma pewne błędy m.in. wadliwych pojazdów czy przechodniów. Chociaż aktualizacja 1.3 nie wnosi znaczących zmian to zawiera interesujące informacje dotyczące zawartości. Mowa o np. multiplayerze, który miał trafić do gry, ale przed jej debiutem Redzi wycofali się z tego pomysłu.

Reklama

Nie oznacza, że on przepadł, ponieważ według youtubera, Tylera McVickera wzmianka o trybie wieloosobowym umieszczono w plikach nowej łatki i chociaż nie wiemy, czy finalnie trafi on do Cyberpunka 2077 to jest to ciekawa informacja.

Z drugiej strony deweloperzy mogą zaimplementować wariant online powiązany z singleplayerem niemający nic wspólnego ze standardowym multiplayerem. Dodatkowo w plikach dostrzeżono wzmianki o co najmniej dwóch fabularnych rozszerzeniach, o których już wcześniej pisano.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama