Cyberpunk 2077 i Wiedźmin: Znamy terminy premier next-genowych wersji

CD Projekt Red nareszcie ujawnił przybliżone okienko wydawnicze dla next-genowych wersji Wiedźmina 3 i Cyberpunk 2077. Czekacie?

Choć wielu graczy się do tego nie przyzna, to jednak gamingowy świat czeka na kolejny ruch polskiego studia. Cyberpunk 2077 nie był grą, której wszyscy oczekiwali, ale CDP nadal ma szansę, by śladem No Man's Sky, zatrzeć złe wrażenia i zdobyć uznanie w oczach fanów. Właściwie to nawet już się to dzieje. Cyberpunk 2077 dostaje na Steam coraz lepsze oceny.

Przyszłość dla Cyberpunka może być więc bardzo łaskawa. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę czas, który twórcy dali sobie na naprawienie gry i przeniesienie jej na next-genowe maszyny. Ostatnie doniesienia mówią, iż na Cyberpunk 2077 poczekamy do pierwszego kwartału 2022 roku. Nieco dłużej na Wiedźmina 3 - jego okienko wydawnicze, to drugi kwartał 2022.

Reklama

Oprócz tego CD Projekt RED obiecał sporą łatkę, która ma sprawić, iż gra będzie działała tak, jak było to obiecywane jeszcze przed premierą. Na szczęście na nią nie będziemy musieli czekać aż tak długo. Twórcy obiecują patch w najbliższej przyszłości.

Jednej obietnicy studio jednak nie spełni. Tuż po premierze CDP obiecywał, że szybko zajmie się postawieniem gry na nogi. Niestety kolejne łatki pojawiały się z dużymi opóźnieniami, a ostatecznie nadal nie znamy konkretnych dat - ani patcha, ani ulepszenia do wersji next-gen. Miejmy tylko nadzieję, że deweloperzy tym razem nie zawiodą i dobrze wykorzystają ten dodatkowe miesiące.

Cyberpunk 2077 zdecydowanie zasługuje na lepszą wersję samej siebie. Historia, sposób jej przedstawienia oraz świat wykreowany przez polskie studio jest wręcz bezbłędny. Klimat sączy się z ekranu, wszystkiemu towarzyszy świetna muzyka i genialnie napisane dialogi. Szkoda, że to wszystko umknęło uwadze w obliczu piętrzących się problemów w okolicach premiery gry.

Jeśli chodzi o Wiedźmina, to klasa sama w sobie i o ten tytuł wszyscy możemy być spokojni. Drugi kwartał 2022 roku to akurat dobry moment, żeby podejść do gry po raz kolejny. Krótka przerwa od przygód Geralta każdemu wyjdzie na dobre!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy