Reklama

Cyberpunk 2077 - gracz odkrył sporo niedostępnych lokacji

​Podwaliny pod DLC?

Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie TheRealMZK odnalazł na terenie Night City szereg lokacji, które zostały ukryte przez twórców. Wykorzystał do tego modyfikację o nazwie Freefly, pozwalającą na swobodne przemieszczanie się po obszarze gry.

W obszernym poście TheRealMZK napisał w sumie o 16 miejscach bądź typach miejsc. Nie są one dostępne w grze, ale posiadają zawartość sugerującą, że twórcy albo mieli w związku z nimi jakieś plany, albo zamierzają wykorzystać je w planowanych DLC.

Najciekawsze odkrycie TheRealMZK to z pewnością liczne stacje metra. Na niektórych znajdują się nawet tory, bramki obrotowe czy reklamy. Przypomnijmy, że początkowo Cyberpunk 2077 miał nam dać możliwość przemieszczania się tym środkiem lokomocji. Być może CD Projekt RED doda tę opcję w przyszłości?

Reklama

Za wieloma zamkniętymi drzwiami na terenie Night City znajduje się podłoga, a ponadto wewnątrz słychać dźwięki otoczenia. Parter megabloku V został w pełni wymodelowany i skrywa sporo przedmiotów do zebrania czy działających automatów. TheRealMZK znalazł też posterunek policji z lądowiskami na dachu.

Gamestar.de rzekomo uzyskał od pracowników CD Projekt RED informację, że niedostępne lokacje to tylko naturalna pozostałość po procesie produkcyjnym, która nie ma związku z żadnymi planowanymi dodatkami.

Jednak niedługo później deweloper sprostował, że nikt z zespołu nie był w kontakcie z niemieckim serwisem. Tak więc niewykluczone, że odkryte przez TheRealMZK obszary - a przynajmniej część z nich - odwiedzimy w przyszłości, w zaplanowanych do gry dodatkach.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje