Cyberpunk 2077: Data premiery i szczegóły nowej aktualizacji

Od oficjalnej premiery Cyberpunk 2077 minął już prawie rok. Przez ten okres, najnowsze dzieło od studia CD Projekt RED doczekało się kilku większych aktualizacji, które naprawiły to, z czym od samego początku zmagała się produkcja od twórców kultowego już Wiedźmina 3. Kiedy pojawi się patch sygnowany jako 1.4? Co może wprowadzić do rozgrywki?

Kilka dni temu, prezes CDPR - Adam Kiciński przyznał w jednym z wywiadów, że głęboko wierzy w to, iż Cyberpunk 2077 w długim dystansie czasowym będzie określany jako "bardzo dobra gra". Wiele wskazuje na to, że słowa te zaczynają się powoli materializować.

Cyberpunk podczas swojej premiery storpedowany został przez wszystkich - krytyków, streamerów i przede wszystkim graczy. Jedna z największych produkcji minionego roku posiadała na starcie wiele błędów technicznych, uchybień, a sama gra znacząco odbiegała od tego, co obiecywano w zapowiedziach i trailerach.

Reklama

Obecnie jednak, gra przeszła sporą przemianę, co wyraźnie odbiło się na wynikach sprzedażowych, bowiem CP 2077 pojawił się na samym czubie najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Kilka poprzednich aktualizacji przyniosło szereg poprawek. Pracy nad zoptymalizowaniem najnowszego dzieła od CD Projekt RED jest jeszcze sporo, ale ci raczej nie zamierzają wyhamowywać.

Cyberpunk 2077. Czego można oczekiwać od patcha 1.4?

Kiciński przyznał również, iż w pierwszym kwartale 2022 roku, Cyberpunk 2077 zadebiutuje na konsolach nowej generacji czyli Xbox Series X/S oraz PlayStation 5, a wszystko to powiązane będzie z dużą aktualizacją sygnowaną numerem 1.5.

W takim razie, pojawia się pytanie co z Patchem 1.4? Część spekulacji mówi o tym, że takowa aktualizacja może mieć miejsce w pierwsze urodziny Cyberpunka (10 grudnia). Uwzględniając jednak fakt, iż polskiemu developerowi często zdarzają się obsunięcia i opóźnienia czasowe - nie jest to przeciek, który należy traktować wiążąco.

Jeśli chodzi o dalsze spekulacje i oczekiwania, patch 1.4 może przynieść wiele kosmetycznych dodatków i usprawnień graficznych, połączonych z jeszcze lepszą optymalizacją całego silnika.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy