Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

CS:GO jest teraz darmowe, z trybem Battle Royale

​Spore zmiany w jednej z najpopularniejszych strzelanek na świecie. Counter-Strike: Global Offensive jest teraz całkowicie darmową produkcją, a twórcy w ramach sporej aktualizacji wprowadzili do gry nowy tryb rozgrywki. Oczywiście, tą opcją zabawy jest to Battle Royale, określany jako Danger Zone.

Produkcję od dzisiaj pobrać można za darmo, bez żadnych ograniczeń. Już we wrześniu tego roku Valve pozwoliło bez opłat rywalizować z botami, lecz teraz otrzymujemy dostęp do wszystkich dostępnych treści i trybów rozgrywki z nowością w postaci Danger Zone włącznie.

Reklama

Wszystkie osoby, które włączyły tytuł przed przejściem na model dystrybucji Free to Play otrzymały honorową odznakę do wyświetlenia, a także aktualizację konta to statusu Prime. Ta ostatnia zmiana wydaje się być dość kontrowersyjna, skoro system ten miał na celu zmniejszenie liczby oszustów na serwerach.

To podyktowane jest jednak tym, by podczas wyszukiwania meczów nadal móc wybrać, by rywalizować tylko z innymi posiadaczami kont Prime. W ten sposób możemy - przynajmniej przez jakiś czas - ominąć podczas zabawy użytkowników bazujących na darmowej wersji gry.

Co więcej, status Prime pozwala także za darmo odebrać skórkę Lab Rats na pistolet maszynowy MP5-SD. Ten skin dostępny jest standardowo za punkty doświadczenia zbierane w ramach rywalizacji w trybie Danger Zone. Kolejny prezent to skrzynka Danger Zone Case, do otwarcia której potrzebny jest już klucz za kilka euro.

Doświadczeni gracze nie są do końca zadowoleni. Przypominają, że mają całkiem proste potrzeby: lepsze serwery, mniej oszustów. Tymczasem twórcy spędzili ostatnie miesiące - jeśli nie lata - na tworzenie tego, czego nie chciał prawie nikt, czyli trybu battle royale.

Dowiedz się więcej na temat: CS:GO

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje