Reklama

Crossout poszukuje ochotników do walki

​Crossout, postapokaliptyczne mmo od twórców War Thunder, wchodzi dziś w kolejną fazę testów “Battle Testing".

Ci gracze, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na oficjalnej stronie http://crossout.net/ wciąż mają szansę dołączyć do gry. Zgłoszenia można składać do końca przyszłego tygodnia. Od 28 stycznia do 7 lutego br. Gaijin Entertainment będzie rozsyłać dodatkową pulę zaproszeń do testów.

Kolejny etap “Battle Testing" zaprezentuje bardziej rozbudowany system tworzenia pojazdów przy wykorzystaniu zaawansowanych części, a także podział na frakcje - "Factions". Pierwsze z nich to Scavengers, Traders, Lunatics oraz Engineers. Gracze, którzy przyłączą się do danej frakcji, otrzymają punkty reputacji w walkach, odblokują nowe misje, elementy pojazdów, plany do budowy pojazdów frakcji i wiele innych bonusów.

Reklama

Postapokaliptyczny świat, zniszczony przez inwazję obcych oraz nieodpowiedzialne testy genetyczne przeprowadzone przez ludzi, to niezwykle niebezpieczne miejsce, gdzie każdy dzień to walka o przetrwanie.

Gracze Crossout muszą wykazać się kreatywnością w budowaniu, ulepszaniu i obsłudze śmiercionośnych pojazdów bojowych w walkach PvP. To jedyna szansa, by przeżyć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy