Crime Stories w lutym trafi do soft-launchu

​Crime Stories - gra Cherrypick Games z gatunku visual novel już w lutym trafi do fazy soft-launch. Dedykowany kobietom tytuł, pozwoli wcielić się m.in. w rolę agentów wydziału kryminalnego.

Losy bohaterów i przebieg śledztwa uzależnione będą od podjętych w trakcie rozgrywki decyzji, które mogą skończyć się happy endem lub katastrofą. Jedną z głównych autorek narracji do gry jest znana pisarka Lisa Brunette.

W styczniu Crime Stories została wydana na jednym rynku w specjalnej fazie testowej Google.  W lutym tytuł przejdzie kolejny etap testów, Studio sprawdzi grę w tzw. soft-launchu, uzyskane wyniki pozwolą na jeszcze dokładniejsze dopasowanie produktu do grupy docelowej.

W Crime Stories, w odróżnieniu od filmów czy seriali, to gracz współtworzy scenariusz przez co jeszcze bardziej angażuje się w rozgrywkę. Od jego decyzji zależą losy bohaterów i przebieg śledztwa. Efekt mrocznych historii i przedstawionego w grze świata potęguje doskonałej jakości grafika tworzona przez światowej klasy specjalistów.

Reklama

Główną autorką książek do Crime Stories jest Lisa Brunette, czołowa pisarka w sektorze gier, która oprócz tradycyjnych serii książek, ma na swoim koncie także powieści z gatunku visual novel. Lisa współpracowała m.in. z Pixelberry Studios w jej popularnej grze Choices, która od wydania wygenerowała ok. 120 mln USD. Lisa Brunette jest kluczowym, ale nie jedynym autorem narracji w Crime Stories. Do współpracy spółka pozyskała także kilku innych doświadczonych pisarzy.

Oprócz darmowych wyborów, w grze będą też dostępne płatne opcje dodatkowe, które dostarczą graczom więcej satysfakcji. W momencie globalnej premiery w Crime Stories ma być dostępnych 10-12 książek. W kolejnych miesiącach tytuł będzie rozwijany i wzbogacany o nowe rozdziały, aby jak najdłużej utrzymać zainteresowanie graczy.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy