Reklama

Crash Bandicoot 4: It's About Time oficjalnie zapowiedziany

​Crash Bandicoot powrócił za sprawą oficjalnie zapowiedzianej czwartej części, która będzie kontynuacją historii przedstawionej w oryginalnej trylogii.

O pracach nad Crash Bandicoot 4 spekuluje się już od pewnego czasu, ale dopiero niedawno za sprawą wycieku materiałów ze skasowanego zwiastuna gry dowiedzieliśmy się o niej nieco więcej. Ujawnienie tych rewelacji oznaczało, że istnienie gry było niemal pewne, natomiast teraz otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź podczas The Summer Game Fest Developer Showcase.

I tak Crash Bandicoot 4: It’s About Time trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Za projekt odpowiada należące do Activision studio Toys for Bob, które wcześniej stworzyło Spyro Reignited Trilogy. Tym samym za "czwórkę" nie odpowiada ekipa, która kilka lat temu odświeżyła oryginalną trylogię przychód popularnego jamraja.

Reklama

Będziemy mieć do czynienia z bezpośrednią kontynuacją poprzednich odsłon, a historia rozpocznie się w momencie zakończenia trzeciego epizodu. Po rozbiciu się statku, na pokładzie którego znajdowali się Neo Cortex, Dr.N.Trophy oraz Uka Uka przez dziesięciolecia próbowali wydostać się z planety, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca, generując jednocześnie poważne problemy. Pod względem rozgrywki produkcja ma wrócić do korzeni platformówek z lat 90., co z pewnością ucieszy starszych graczy. Chociaż jak twierdzą deweloperzy, również nowi odbiorcy powinni czuć się zadowoleni z poziomu gry.

Tym razem do dyspozycji będą cztery Maski Kwantowe mające wpływ na zabawę. Przykładowo jedna z nich umożliwi spowolnienie rozgrywki, a inna maska pozwoli na bieganie po ścianie. Wrócą także walki z bossami, które będą większe i jeszcze lepsze. Co ciekawe, nie zabraknie grywalnych bohaterów, np. Neo Cortexa, dzięki czemu zabawa stanie się atrakcyjniejsza.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje