Reklama

Crackdown za darmo, Crackdown 3 z testami

​Gra akcji Crackdown z X360 jest obecnie dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Także na Xbox One, dzięki systemowi wstecznej kompatybilności na tej konsoli. Wszystko to w ramach promowania Crackdown 3, które rozpoczyna dzisiaj - 7 lutego - zamknięte testy techniczne.

Crackdown z 2007 roku to gra akcji w otwartym świecie. Akcja toczy się w fikcyjnym mieście Pacific City, a gracze wcielają się w Agenta. Celem jest wyeliminowanie trzech przywódców przestępczego półświatka, włącznie z ich organizacjami zbrodni. Każdy kolejny pokonany usprawnia nasze moce.

Są też poboczne atrakcje, takie jak wyścigi. Do tego kooperacja dla maksymalnie dwóch osób. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a jedną z największych zalet jest całkowita swoboda na drodze do celu - wkraczamy do miasta i możemy samodzielnie wybrać ścieżkę do bandytów.

Reklama

Przechodząc do Crackdown 3, ta wielokrotnie przekładana produkcja zbliża się wielkimi krokami do - jak się wydaje - ostatecznego debiutu. Dlatego też Microsoft zaczyna dzisiaj specjalne testy techniczne na PC oraz Xbox One. Akcja dotyczy trybu sieciowego Wrecking Zone.

Test jest potrzebny, ponieważ - jak zapewnia Microsoft - Wrecking Zone "wykorzystuje serwery rozproszone w sposób, jakiego wcześniej nie stosowano". Tłumacząc na język polski, mowa zapewne o kalkulowaniu destrukcji otoczenia w locie nie na konsolach i komputerach graczy, lecz przez sieć.

Inicjatywa aktywna jest od dzisiaj, od godziny 21:00 polskiego czasu i potrwa około trzech godzin. Druga szansa na przystąpienie do akcji już jutro - 8 lutego - od godziny 18:00 polskiego czasu. Najpierw należy pobrać specjalną wersją testową, dostępną od dzisiaj, od godziny 18:00.

Aby przystąpić do zabawy, trzeba jednak zostać członkiem programu Xbox Insider. Każdy może to zrobić bez żadnych opłat, aktywując stosowną opcję z poziomu Xbox One lub aplikacji Windows 10.

Pełan wersja Crackdown 3 zadebiutuje już w następny piątek, 15 lutego, na PC i Xbox One.

Dowiedz się więcej na temat: Crackdown 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje