Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Counter Strike: Global Offensive - prezentacja nowej mapy

Miłośnicy popularnego CS-a czeka nie lada gratka - po dzisiejszej aktualizacji wachlarz dostępnych lokacji rozszerzy się o zupełnie nową mapę - Canals. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości.

Twórcy proponują ogromną mapę, aktualizują model jednego z terrorystów, a także dorzucają kolejny rodzaj skrzynek oferujących zupełnie nowe skiny. Aktualizacja z nową zawartością powinna już być na waszych dyskach.

Reklama

Valve prezentuje przede wszystkim Canals, osadzoną we Włoszech mapę nawiązującą do Wenecji. Terroryści upatrzyli sobie dwa zabytki, które zwyczajowo chcą obrócić w perzynę - zadaniem antyterrorystów jest ich oczywiście powstrzymać.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wielkość mapy - jest naprawdę duża, pełna uliczek i przejść, a także otwartych przestrzeni (szczególnie przy respawnie antyterrorystów), co sprawia, że zdecydowanie nie nada się ona do profesjonalnych rozgrywek, gdzie premiowane jest używanie karabinków maszynowych.

Dzięki głównej roli na mapie Canals nowego modelu doczekał się reprezentant grupy terrorystycznej Phoenix - zdjęcie powyżej.

A na koniec nowy rodzaj skrzynki - Spectrum Case - w której znajdziemy nową serię noży Chroma i inne cudeńka.

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje