Reklama

Counter-Strike: Global Offensive - nowa wersja kultowej mapy Dust 2 już dostępna

​Ikoniczna Dust 2 była z nami właściwie od początku Counter-Strike'a i Valve uznało, że przyszedł czas, by nieco ją zmodyfikować. Na oficjalnej stronie tytułu pojawił się właśnie opis podsumowujący nadchodzące zmiany.

Deweloperzy skupiają się na zwiększeniu czytelności, usprawnieniu poruszania się i poprawie oprawy. Żadna z obecnych na planszy miejscówek nie uległa fundamentalnym zmianom, ale niemal wszystkie przeszły lifting.

Bombsite B stało się jaśniejsze (szczególnie przestrzeń w tunelu), a samochód uległ przesunięciu. "Okno", czyli wyrwa w murze, jest teraz szersze, a rusztowanie - bardziej uproszczone, pozbawione sporej części metalowych rurek, które uprzednio blokowały pole widzenia.

W przypadku Bombsite A - Hotel Aurore ściana została rozjaśniona, by ułatwić wykrywanie sylwetek graczy. Zepsute samochody zlały się w raptem jeden wehikuł, pozbyto się też części ruchomych obiektów zastępując je bardziej solidnymi rekwizytami.

Reklama

Mid, czyli środkowa sekcja mapy, doczekała się lepszego oświetlenia tuneli, co pozwoli łatwiej wykryć camperów. Ponadto podniesiono rozdzielczość tekstur i poprawiono modele postaci.

Poprawki są dostępne w prototypowej wersji beta 1.36.0.7.-rc1 (jak ją pobrać dowiecie się z tego miejsca). Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy