Reklama

Cooking Simulator zadebiutuje na Steam z początkiem 2019 r.

Cooking Simulator pojawi się na Steamie już na początku przyszłego roku. Łódzkie studio Wastelands Interactive, wraz z warszawskim wydawcą PlayWay, już nie mogą się doczekać, żeby wpuścić Was do swojej wirtualnej kuchni.

Być może w prawdziwym życiu masz dwie lewe ręce do gotowania, obierane przez ciebie ziemniaki tracą przy okazji połowę swojej objętości i przypalasz nawet wodę na herbatę. Spokojnie, Cooking Simulator wreszcie pozwoli ci spełnić marzenia o tym, by w trybie Kariery stać się najlepszym kucharzem świata. Wcześniej radzimy jednak odwiedzić tutorial, Szkołę gotowania, bo cyfrowe pichcenie jest równie trudne, jak to prawdziwe.

Cooking Simulator pozwala na szczyptę (albo całą chochlę, zależy od ciebie) szaleństwa, ale zaskoczy cię przede wszystkim kuchennym realizmem, który pozwala na przygotowanie najróżniejszych potraw, z twoim wczorajszym obiadem włącznie. Developerzy dołożyli wszelkich starań, byś wszystkie potrzebne garnki i przybory kuchenne miał zawsze pod ręką. Wirtualna kuchnia wyposażona została po brzegi: miski, półmiski, patelnie, sztućce, najróżniejsze garnki, miksery, blendery - pełna profeska. Na półkach i w lodówkach znajdziesz natomiast aż 120 różnych składników, niezbędnych do ugotowania dań według zawartych w grze 60 przepisów, choć tak naprawdę ogranicza cię tu jedynie wyobraźnia. I twoje umiejętności.

Reklama

Te na szczęście możesz szlifować w grze. Wirtualna kuchnia wymaga zupełnie realnego uwijania się jak w ukropie. Nic tu się samo nie ugotuje po wciśnięciu jednego czy dwóch przycisków na klawiaturze. Trzeba się nauczyć sprawnie kroić warzywa, odpowiednio smażyć mięso czy obsługiwać blender, pilnując jednocześnie kipiących garnków. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, prawda?

A może masz ochotę na odrobinę szaleństwa? W trzecim dostępnym trybie gry, Piaskownicy, możesz eksperymentować na całego, zarówno w garnkach, jak i... garnkami. Budować z nich wieże, żonglować nimi, ustawiać warzywne kręgle bądź zająć się czymś zupełnie innym, podczas gdy twoja kuchnia zajmie się ogniem. To wszystko i o wiele więcej możliwe jest za sprawą dopracowanego silnika fizycznego imitującego rzeczywistość. W przeciwieństwie do rzeczywistości, nikt nie wpadnie ci tu jednak z kamerą robić jakieś rewolucje...

Cooking Simulator jest pełnoprawną single-playerową grą z trzema trybami zabawy oraz fotorealistyczną grafiką i fizyką. Już wkrótce wszystko to będzie w twoich rękach, a już teraz zbieramy zgłoszenia od chętnych na przygotowanie słodkich recenzji lub pikantnych let’s playów.

Gra będzie dostępna na platformie Steam z początkiem 2019 r. w 6 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, chińskiej i rosyjskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy