Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cooking Simulator, czyli pyszna symulacja szalonego kucharza

​Już niebawem poczujecie na własnej skórze, jak trudne jest życie kucharza. Możecie powoli zakasywać rękawy i wziąć się za prasowanie ulubionego fartucha kuchennego, bo Cooking Simulator pojawi się na Steamie już 6 grudnia. Kuchnię, która stanie się waszym drugim domem, zaprojektowało łódzkie studio Wastelands Interactive, a za wydanie gry odpowiada PlayWay.

Wczuj się w rolę kucharza i weź całą odpowiedzialność za smak, jaki nadasz życiu swoich gości. Wolisz korzystać z gotowych przepisów? Nie ma problemu. A może jesteś kuchennym wirtuozem, który lubi zaszaleć i poeksperymentować? Droga wolna. Krój, szatkuj, blenduj, smaż, gotuj. Pomyśl, że kuchnia jest twoją osobistą piaskownicą i obudź w sobie dziecięcą radość z zabawy, zamieniając łopatkę i szufelkę na nóż i patelnię.

Reklama

Początki bywają trudne, ale przy odrobinie wprawy zostaniesz najlepszym kucharzem świata. Masz nasze słowo! Nie wiesz, od czego zacząć? Spróbuj na przykład przygotować swój dzisiejszy obiad. Masz do dyspozycji symulator, który pozwoli ci odtworzyć ulubione posiłki. Żonglowałeś kiedyś paprykami? Rodzina pewnie byłaby wściekła, gdybyś postanowił zrobić to w domu. A w twojej wirtualnej kuchni możesz zająć się tym, na co masz ochotę. Nawet jeśli służy to jedynie zabiciu wolnego czasu.

Nie spal tylko kuchni, bo będzie niezły przypał. A może zostaniesz bohaterem dnia i ugasisz pożar w niezwykle widowiskowy sposób? Ty decydujesz, czym jest dla ciebie Cooking Simulator. Czy wolisz szlifować swój kuchenny warsztat, czy niczym szalony artysta rzucać warzywami i malować keczupem, nie zważając na stan, w jakim zostawiasz miejsce pracy. W razie czego możesz też udekorować i przemalować kuchnię, by była jak najbardziej dostosowana do twoich potrzeb. 

Gra będzie dostępna na platformie Steam już 6 grudnia 2018 roku w 6 wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, chińskiej, rosyjskiej.

Dowiedz się więcej na temat: Cooking Simulator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje