Control i Genshin Impact dostępne za darmo w Epic Games Store

​Epic Games Store przygotował prawdziwą niespodziankę udostępniając za darmo grę Control. Znajdzie się coś także dla fanów anime, a mianowicie Genshin Impact. Przytoczone propozycje będą dostępne do 17 czerwca 2021 roku.

Control to kolejna gra, która jest dostępna w Epic Games Store bezpłatnie. Produkcję autorstwa Remedy Entertainment przypiszemy do konta do najbliższego czwartku wypadającego 17 czerwca 2021 roku.

Należy zaznaczyć, że jest to wersja podstawowa, a więc pozbawiona Season Passa zawierającego wszystkie opublikowane dodatki rozszerzające prezentowaną historię. Przepustkę Sezonową możemy jednak zakupić oddzielnie za 29,50 złotych. Tak samo jak wspomniane dodatki do gry.

Oprócz tego platforma przygotowała coś dla fanów japońskich gier - Genshin Impact, które również dodamy do profilu bez żadnych opłat. Niewątpliwie Epic Games udało się zaskoczyć graczy propozycją niespodzianką w postaci Control, czyli tytułu wielokrotnie nagradzanego przez branżowych ekspertów oraz graczy.

Reklama

W przyszłym tygodniu nie będzie już zaskoczeń i wiemy, że Epic Games Store udostępni Overcoocked! 2 i Hell is other demons.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy