Reklama

Conan Exiles: Poznaliśmy datę premiery

Znamy już oficjalną datę premiery gry Conan Exiles. Ma ona ukazać się na PC, PS4 i Xbox One 8 maja 2018 roku.

O informacji tej poinformowało odpowiedzialne za powstawanie gry studio FunCom, mające na swym koncie nie tylko grę Age of Conan: Hyborian Adventures, ale również kultową przygodówkę - The Longest Journey.

Aktualnie produkcja jest w fazie Early Access na Steamie i Game Preview na Xboxy. Wersja na Playstation 4 ukaże się dopiero w dniu premiery. Warto dodać, iż obecnie wersję na komputery zakupimy za 107,99 złotych, a po premierze cena wzrośnie do około 143 złotych. Tymczasem cena na Xbox została już ustalona na poziomie 189,99 złotych, a wersja na PS4 ma kosztować tyle samo. Na tych, którzy zamówią grę w przedpremierze czekają unikatowe przedmioty do użytku w grze. Gdy zakupimy wersję cyfrową, otrzymamy królewską zbroję Conana, a jeśli skusimy się na wydanie pudełkowe to poza Mieczem Atlantów dostaniemy także wydrukowaną mapę gry.

Reklama

Zapowiedziano także edycję kolekcjonerską, w której skład oprócz gry wejdą: 15 centymetrowa figurka Conana, komiksy cyfrowe i jeden drukowany, artbook, soundtracki, e-book z opowiadaniami, podręcznik do gry fabularnej, a także wspomniana wcześniej drukowana mapa gry.

Poniżej prezentujemy trailer, na którym zobaczyć można szczegóły związane z rozgrywką.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje