Reklama

Company of Heroes 2: SEGA ujawnia nowe bonusy przedpremierowe

Osoby zamawiające Company of Heroes 2 przed debiutem zagwarantują sobie dostęp do bety gry, która wystartowała w ubiegły wtorek.

To jednak nie wszystko - SEGA ujawniła dziś nowe bonusy przedpremierowe, wśród których znajduje się "singlowy" DLC. SEGA poszerzyła ofertę przedpremierową Company of Heroes 2. Wszyscy, którzy zamówią produkcję przed jej debiutem otrzymają Theatre of War - mini-kampanię przedstawiającą nową historię osadzoną w trakcie II wojny światowej. Dodatek udostępniony zostanie już po premierze podstawki.

Ponadto wśród bonusów znalazły się też dwa zestawy skórek - Winter Ambush i Voronezh Front - dla pojazdów w trybie sieciowym. Ciekawostką będą cztery nowe taktyki wojenne do wykorzystania w multi, po dwie na każdą z frakcji. Niemcy dostaną do dyspozycji stawiającą na precyzyjne ataki artylerii Joint Operations Doctrine oraz koncentrującą się na ciężkich wojskach i pojazdach Offensive Spearhead Doctrine.

Reklama

Sowieci mogą natomiast liczyć na umożliwiającą korzystanie z wyposażonych w miotacze ognia czołgów Anti-Infantry Tactics Doctrine oraz pozwalającą na szybkie przegrupowanie się w czasie walki Conscript Support Tactics Doctrine. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy wszystkie powyższe bonusy trafią do Polski, jest to jednak bardzo możliwe.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Company of Heroes 2 | SEGA | rts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy