Reklama

Code Vein z nowym gameplayem

​Do sieci trafił materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z Code Vein - tworzonej przez Bandai Namco produkcji, która do pewnego stopnia budzi skojarzenia z Dark Souls.

Trwające nieco ponad dwie minuty nagranie pokazano na tegorocznych targach Anime Expo, które w miniony weekend zorganizowano w Tokio. Film składa się ze scen przedstawiających kilka różnych walk z przeciwnikami.

Zaprezentowane w materiale starcia przywodzą na myśl potyczki z Dark Souls od From Software. Nie obyło się więc bez unikania wyprowadzanych przez oponentów ciosów, a także szukania odpowiedniego momentu, by zaatakować wroga.

Akcję tytułu osadzono w zniszczonym, postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość znajduje się na skraju zagłady. Gracze wcielą się w jednego z Revenantów - wampirów dysponujących nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Reklama

Jest tylko jeden haczyk - jeżeli nie zyskają odpowiedniej ilości krwi, zamieniają się w potwory o nazwie Lost. Dzieci nocy wspólnie prowadzą firmę Vein, którą wykorzystują do pomagania sobie i pobratymcom. Całość zostanie okraszona oprawą wizualną budzącą skojarzenia z serialem anime.

Dokładna data premiery Code Vein nie jest na razie znana, ale produkcja powinna ukazać się na początku przyszłego roku na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany materiał z gameplayem można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje