Reklama

Co z The Last Guardian?

Twórcy gry wyjaśniają, dlaczego nie prezentują nowych materiałów promocyjnych.

The Last Guardian już od pierwszej zapowiedzi zyskał przychylność wielu graczy na całym świecie. Posiadacze konsol PlayStation cały czas oczekują na świeżę informacje odnośnie projektu, jednakże Sony nie szczególnie chce podejmować dyskusji na ten temat.

Tymczasem Shuhei Yoshida zdradził, czemu o produkcji jest tak cicho, i co jest powodem nie ujawniania fragmentów gameplayu podczas wielkich targów gamingowych.

"Nie obawiajcie się, produkcja idzie pełną parą. Nie pokazujemy wiele, bo w tej grze chodzi przede wszystkim o fabułę. Dotychczas pokazaliśmy, że gra istnieje i działa. Wolelibyśmy się na tym zatrzymać. To nie jest tak, że nie pokażmy niczego przed premierą. Staramy się ograniczać wiedzę na temat fabuły The Last Guardian, ponieważ jej odkrywanie jest głównym celem produkcji" - powiedział Yoshida.

Reklama

The Last Guardian pierwotnie tworzony był z myślą o konsoli PlayStation 3. Z racji licznych zmian terminów daty premiery, projekt przeniesiono na obecną generację. Gra powinna trafić do sklepów w przyszłym roku.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy