Reklama

Co wspólnego mają Lady Gaga i Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 / Lady Gaga /AFP

​Nikomu nieznany serwis ActuGaming z Francji szokuje informacją, jakoby popularna piosenkarka Lady Gaga miała być w jakimś stopniu zaangażowana w prace nad oczekiwanym Cyberpunk 2077 od polskiego studia CD Projekt Red. Francuzi powołali się na anonimowe źródło, bez żadnych detali.

Lady Gaga miała podobno pojawić się w Warszawie, czego nie potwierdza żadna inna publikacja na świecie. Gwiazda miałaby całkowicie niezauważenie odwiedzić siedzibę polskiego studia, by - być może, tego ActuGaming nie wie - wziąć udział w nagraniach motion-capture. W jakimś celu.

Co więcej, światowa gwiazda ma podobno pojawić się na targach E3, gdzie obecność CD Projektu oraz Cyberpunk 2077 została już oficjalnie potwierdzona jakiś czas temu. Co więcej, podczas czerwcowej imprezy poznamy datę premiery - dodają zaskakująco dobrze poinformowani Francuzi.

Reklama

Całość jest szyta dość grubymi nićmi i wydaje się być dość mało prawdopodobna. Pewnego kolorytu całej sprawie dodaje jednak fakt, że już w wrześniu 2018 roku przedstawiciele CD Projektu odpisali na wiadomość Lady Gagi zamieszczoną na Twitterze, wyciągniętą z 2012 roku. Nikt nie wie o co chodzi.

Być może Francuzi po prostu spekulują, łącząc ze sobą przeróżne doniesienia: powyższy wpis na Twitterze oraz oficjalne wieści o obecności na E3. Jeśli serwis ActuGaming liczy na rozgłos, to zapewne może ogłosić sukces - sprawą zajęły się serwis internetowe z całego świata.

Czy obecność piosenkarki w grze byłaby dużą niespodzianką? Chyba nie, biorąc pod uwagę dość futurystyczny image artystki. Jeśli doniesienia są prawdą, to być może w grę wchodzi nie tyle obecność w samej grze, co na przykład nagranie specjalnej piosenki dla produkcji.

Tymczasem Sony opublikowało niedawno kolejny odcinek mini-dokumentu na temat polskiego studia CD Projekt Red, koncentrując się tym razem na Cyberpunk 2077 oraz przyszłości firmy. Na samym końcu materiału wideo powiedziano tylko, że oczekiwany tytuł jest "daleki od ukończenia".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje