Reklama

Clock Simulator trafia na Steam na platformy PC, Mac i Linux

​Clock Simulator to minimalistyczna gra, stworzona po to, aby wyciągnąć graczy z potoku codziennych zadań i natłoku informacji, a zamiast tego pomóc mu wsłuchać się w swój wewnętrzny rytm oraz zagwarantować chwilę spokojnej rozrywki.

Tytuł, pokochany przez tysiące użytkowników, które zapewniły mu zielone światło na Steam Greenlight, jest już dostępny w regularnej sprzedaży na platformie Steam, na urządzenia z systemami Windows, Mac i Linux.

Clock Simulator, stworzony przez Kool2Play, już zapewnił momenty pełne wyciszenia bądź też zwykłej, spokojnej rozrywki i relaksu tysiącom graczy na świecie.

Studio nieprzerwanie rozwija opartą na działaniu zegara mechanikę gry, dając użytkownikom coraz to nowe tryby rozgrywki i poziomy, aby pobudzać wyobraźnię graczy na całym świecie.

Reklama

Produkcja ukazała się wreszcie na platformie Steam, wspierana przez graczy, którzy pomogli przedostać jej się przez gęste sito Steam Greenlight. W zamian za to Clock Simulator został wzbogacony o nową zawartość, jakiej do tej pory nie było na urządzeniach mobilnych.

Clock Simulator kosztuje jedyne 0,99 euro na platformie Steam.

Dwa słowa od twórców: "Naszym zamysłem była eksploracja konceptu upływu czasu w kompletnie nowym ujęciu, jakie dotąd nie pojawiło się w żadnej znanej nam grze. Chcieliśmy, aby było to wyzwanie, ale również i zwykła zabawa. Skupienie się na upływie czasu, na uniwersalnym "pulsie" świata, może być bardzo pouczającym i relaksującym doświadczeniem. Gra zachęca do wyciszenia i zwolnienia swoich "obrotów" - prawdopodobnie przekonasz się, że sekunda potrafi trwać nieco dłużej lub krócej, niż się spodziewałeś. Dostrojenie się do uniwersalnego rytmu jest kluczem do opanowania wszystkich poziomów"- mówi Michał Marzęcki, szef studia Kool2Play.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama