Reklama

Clock Simulator już dostępny na Nintendo Switch

Firma Kool2Play poinformowała, że Clock Simulator, jeden z najbardziej zwariowanych wirtualnych symulatorów pojawił się dziś na Nintendo Switch. Teraz każdy z graczy może na własnej skórze przekonać się, jak to jest być... zegarem!

Clock Simulator powstał na bazie szalonego pomysłu "Ej, są symulatory wszystkiego, ale nie ma symulatora zegara". Ta minimalistyczna gra logiczna oparta jest na rytmie. Zupełnie jak działanie zegara - wszystko, co należy robić to precyzyjnie odmierzać czas. Każdą sekundę. I kolejną... i kolejną... i kolejną...

Niezależnie od tego czy potrzebna jest chwila odprężenia i relaksu czy wyzwania i czystej rozrywki - Clock Simulator daję możliwość skupienia się na swoim wewnętrznym rytmie i jak najdokładniejszego odmierzania sekundy. Każdej sekundy. Dodajmy do tego wiele różnorodnych trybów rozgrywki a także możliwość odblokowywania kolejnych tak, aby jak najlepiej dostosować grę do własnych upodobań, a otrzymamy produkcję, przy której spędzić będzie można nieco dłużej, niż tylko ułamki sekund.

Reklama

Specjalnie dla konsoli Nintendo Switch gra wzbogacona została o dwa tryby multiplayer, aby móc bawić się maksymalnie z aż czterema znajomymi na jednym urządzeniu i razem odkrywać trudy i znoje bycia zegarem.

Gra dostępna jest na konsoli Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 16 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy