Chivalry: Medieval Warfare - wersja na X360 już dostępna

Dobre wieści dla miłośników wymachiwania mieczem i tarczą - jedna z ciekawszych gier jest w tym klimacie właśnie została udostępniona na platformie X360.

Chivalry: Medieval Warfare to skoncentrowana na rozgrywce sieciowej gra, w której 12 uczestników walczy ze sobą na otwartej przestrzeni w różnych trybach gry, między innymi: Deatchmatch, Deatchmatch drużynowy, Zdobądź flagę i innych.

Zaprojektowany na potrzeby gry system walki opiera się na klasycznych zasadach fechtunku. W grze dostępne są cztery zróżnicowane klasy postaci: Knight (Rycerz), Vanguard (Straż przednia), Man-at-Arms (Kawalerzysta), Archer (Łucznik). Gracze mogą wybierać pomiędzy 60 rodzajami broni, począwszy od mieczy półtoraków, poprzez maczugi, tarcze, bronie drzewcowe, na kuszach kończąc.

Chivalry do tej pory dostępne było wyłącznie w wersji na PC. To ograniczenie nie wpłynęło jednak na osiągnięcie sukcesu -  według danych z platformy Steam od premiery gry sprzedano ponad 2 miliony kopii. Teraz, dzięki rozszerzeniu oferty o kolejne systemy, wyniki będzie można jeszcze bardziej podkręcić.

Chivalry: Medieval Warfare jest już dostępne na Xboxie 360. Niebawem pojawią się kolejne informacje o wersji na PlayStation 3.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje