Chińskie czołgi w World of Tanks Blitz

​Zgodnie z życzeniem społeczności kolejna linią, która pojawia się w World of Tanks Blitz są czołgi chińskie. 10 nowych maszyn czeka na przetestowanie. A ponadto dużo innych, ciekawych zmian i usprawnień.

Na początku linii chińskiej mamy doczynienia z lekkimi czołgami takimi jak Renault NC-31, Vickers Mk. E Type, Type 2597 Chi-Ha czy M5A1 Stuart. Od poziomu piątego przechodzimy do mocno zmodyfikowanych radzieckich czołgów średnich jak T-34m Type 58, T-34-1 i  WZ-120. Na szczycie drzewa technologicznego czeka 121 z ponad 400 punktami obrażeń na pojedynczy strzał.

Przerobiono i usprawniono bitwy rankingowe. Aby dołączyć do tej rozgrwki należy pozsiadac czołg min. poziomu siódmego. na podstawie 20 pierwszych bitew gracze zostaną przyporządkowani do określonych lig, w których czekają atrakcyjne nagrody. Poprawiono również dobór graczy do drużyn, który opiera się od teraz nie tylko na klasie wybranego czołgu i jego poziomie, ale również na roli jaka odgrywa w grze. Ta zmiana ma jeszcze bardziej zróżnicować pola bitew.

Reklama

Zmniejszono również wahania w penetracji pocisków z 25% na 15%. Dzięki temu strzały oddawane przez graczy będą miały wększą przewidywalność zarówno w zakresie przebicia pancerza, jak i ilości zadawanych obrażeń. Ponadto, ulepszeń doczekał się system wzmocnień w grze - od teraz można łączyć te same rodzaje, aby otrzymać jeszcze lepsze wersje. Na deser dodane zostały nowe legendarne i rzadkie kamuflaże dla wybranych czołgów.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Tanks Blitz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama