Reklama

Children of Morta z nowym zwiastunem i datą premiery

​Wydawca 11 bit studios i deweloper Dead Mage ogłosili, iż roguelike RPG - Children of Morta - dostępny będzie na PC 3 września 2019. Wersje na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 zadebiutują 15 października 2019.

Rozprzestrzeniające się zepsucie przemieniło Górę Morta i jej okolicę w pełen potworów koszmar. Czy będziesz w stanie poświęcić wszystko by ratować tych, których kochasz? Children of Morta to kładące nacisk na fabułę RPG akcji. Gra opowiada historię dzielnej rodziny, która stara trzymać się razem w obliczu mroku stopniowo pochłaniającego świat wokół. Poprowadź Bergosnów w ich najtrudniejszej dotychczas walce i przekonaj się co do znaczy przynależeć do rodziny bohaterów. 

Children of Morta rozgrywa się w odległej krainie, ale dotyka tematów bliższych naszemu życiu niż można by się spodziewać. To opowieść o zwyczajnych emocjach, które każdy dobrze zna i ceni czasem wyżej, niż jest w stanie przyznać. Miłości, nadziei, ale także tęsknocie, niepewności, stracie i poświęceniach, które trzeba podjąć by ratować tych, na których zależy nam najbardziej.

Reklama

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN. Dodatkowo pudełkowe wydanie gry, przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy