Reklama

Children of Morta - poznaliśmy cenę i okładkowy artwork

Deweloper Dead Mage i wydawca 11 bit studios ogłaszają cenę gry Children of Morta na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC. Oczekiwany roguelike RPG dostępny będzie w cyfrowej dystrybucji latem w cenie 79,99 PLN. Oba zespoły prezentują też artwork zdobiący okładkę pudełkowej edycji.

Children of Morta rozgrywa się w odległej krainie, ale dotyka tematów bliższych naszym życiom niż można by się spodziewać. To opowieść o zwyczajnych emocjach. Takich, które każdy doskonale zna i czasem ceni wyżej, niż jest w stanie przyznać. Miłości, nadziei, ale także tęsknocie, niepewności, stracie i poświęceniach, które trzeba podjąć by ratować tych, na których zależy nam najbardziej.

Daj wplątać się w przygodę niecodziennej rodziny bohaterów. Gdy ich ziemie zaczyna trawić mrocze zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. To nie historia o ratowaniu świata. To historia dzielnej rodziny starające się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność.

Reklama

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN. Dodatkowo pudełkowe wydanie gry, przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy