Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Chernobylite właśnie rozpoczął emisję promieniowania na Kickstarterze

​Twórcy Chernobylite chcą sprawić, aby każdy gracz marzący o odwiedzeniu Prypeci nie tylko miał taką możliwość, ale przede wszystkim mógł wirtualnie eksplorować Zonę, odwzorowaną w możliwie jak największej liczbie szczegółów.

Dlatego też ostatnie 5 lat poświęcili na rozwijanie autorskiej technologii skanowania Reality 51 oraz niezliczone wyprawy do Czarnobylskiej Stefy Wykluczenia. Ostatnim etapem do osiągnięcia celu jest rozpoczęta właśnie zbiórka na Kickstarterze.

Reklama

Głos Igora - głównego bohatera gry, wydawał się tak jakby znajomy? Nic dziwnego, ponieważ wciela się w niego Aleksandr Vilkov - aktor znany z gry Stalker czy serii Metro.

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od twórców uznanej na całym świecie gry Get Even. To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie ma stawiać przed graczem szereg wyzwań.

Chernobylite pojawi się na PC i konsolach. Gra właśnie zbiera fundusze na Kickstarterze, które umożliwią przebudowę niektórych elementów projektu oraz pozwolą na dodanie nowych rozwiązań gameplay’owych.

Dowiedz się więcej na temat: Chernobylite

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje