Reklama

Chernobylite - w lipcu polska gra opuści early access

Survival horror w wykonaniu polskiego studia The Farm 51 w lipcu ma opuścić fazę early access i trafić na konsole.

Rodzimy deweloper planuje wreszcie przedstawić ostateczną wersję swojej gry, ale kiedy dokładnie do tego dojdzie, dowiemy się dopiero w czerwcu, podczas targów E3 w Los Angeles. Póki co wiadomo tylko tyle, że w planach jest lipcowa premiera w wersjach nie tylko na PC (we wczesną wersję można zagrać tylko na komputerach osobistych), ale także na PlayStation 4 oraz Xboksach One.

W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S. Jeśli wszystko pójdzie po myśli The Farm 51, next-genowa wersja The Chernobylite zadebiutuje przed końcem bieżącego roku. Wcześniej prawdopodobnie doczekamy się zwiastunów prezentujących oprawę na konsolach nowej generacji.

Reklama

Ci z was, którzy testują wczesną wersję The Chernobylite, mogą już teraz pobrać ogromną aktualizację. Zawarto w niej niemal całą zawartość, która zostanie zaprezentowana w końcowym produkcie. Autorzy dodali zmiany w fabule, dialogach, lokalizacjach czy optymalizacji. Wprowadzili także ścieżkę dźwiękową, pełne wsparcie kontrolerów, usprawniony system zapisów czy możliwość uzbrajania towarzyszy. Aktualizacja zawiera ponadto całe multum pomniejszych poprawek i nowinek.

Chernobylite w obecnej wersji, po zainstalowaniu aktualizacji, w niewielkim stopniu różni się od tego, co czeka na nas w końcowym produkcje. Jeden z braków dotyczy zakończenia. W early access wciąż go nie zobaczycie, będziecie musieli na to poczekać aż do premiery. dalszym ciągu nie obejrzycie tylko zakończenia - na to będziecie musieli poczekać do premiery. A jeżeli nie macie jeszcze własnej kopii The Chernobylite, możecie ją obecnie kupić 20 proc. taniej, a dokładnie za 79,99 zł.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy