Chernobylite przedstawia trailer "Przysięga małżeńska Tatyany"

​Wydawca gier komputerowych All in! Games i studio deweloperskie The Farm 51 świętują nadchodzącą premierę survival horroru RPG Chernobylite na konsole nowym zwiastunem, który zadebiutował na Gamescom.

Zwiastun przybliża sylwetkę Tatyany, narzeczonej bohatera gry, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach 30 lat temu. To dla niej Igor wraca do Strefy Wykluczenia mimo niebezpieczeństw, jakie się z tym wiążą. Chernobylite zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One 28 września.

Tatyana wciąż nawiedza Igora w snach, wzywając go do Czarnobyla. Ostatni raz widział ukochaną w dniu katastrofy nuklearnej 30 lat temu, ale ma wrażenie, jakby to było wczoraj.  Dopóki istnieje szansa, że Tatyana wciąż żyje, Igor musi wrócić do miejsca, które jest obecnie Strefą Wykluczenia - i to pomimo zagrożenia, jakie stanowią wrodzy żołnierze, ponadnaturalne istoty i inni stalkerzy.

Reklama

Chernobylite to science-fiction survival horror RPG rozgrywający się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Wciel się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej powracającego po 30 latach do Prypeci, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej. Na drodze do prawdy będziesz musiał się zmierzyć z wrogimi żołnierzami, innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami oraz nieprzyjaznym środowiskiem. Przygotuj się na ekscytującą przygodę, która zmusi Cię do walki o przetrwanie, zmierzenia się z Twoim strachem, utraconą miłością oraz dręczącą Cię obsesją,  a wszystko po to, aby zdekonspirować spisek. Czy dasz radę stawić czoła własnym lękom?

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Chernobylite
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy