Cezary Pazura wystąpił w reklamach gry mobilnej

​Match Masters to gra mobilna, o której może się zrobić głośno m.in. dzięki temu, że w jej reklamach wystąpił Cezary Pazura.

Match Masters to gra logiczna dostępna na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Ze sklepu Google Play pobrano ją do tej pory już blisko 600 tys. razy. To wariacja na temat popularnego podgatunku "dopasuj trzy", gdzie musimy szukać i łączyć ze sobą w rzędy co najmniej trzy jednakowe elementy.

Match Masters od większości konkurencji różni się tym, że nie mierzymy się sami ze sobą, a z innymi graczami. Wraz z naszym rywalem wykonujemy ruchy na zmianę, starając się zdobyć jak najwięcej punktów. Zabawę urozmaicają też dopalacze oraz organizowane przez twórców turnieje i zawody.

Reklama

Cezary Pazura to aktor, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego gwiazdor polskiego kina wystąpił w kilkudziesięciu filmach, takich jak "Kiler", "Sara", "Chłopaki nie płaczą", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Kroll" czy "Psy".

Pamiętamy go również z ról w serialach (m.in. "13 posterunek", "Ucho Prezesa", "Ślepnąc od świateł), a ponadto mogliśmy usłyszeć jego głos w wielu filmach animowanych (m.in. "Epoka lodowcowa", "Shrek Forever", Asterix na olimpiadzie"). Pazura grywa też w teatrze, pojawia się w rolach kabaretowych, a także nagrywa materiały wideo do publikacji na portalu YouTube.

Popularny aktor pojawił się w czterech zabawnych spotach, które możecie obejrzeć poniżej:


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy