Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cenega zapłaci za rękawice Popka wspierając dom dziecka

Rękawice Popka zostały wykupione przez polskiego wydawcę gier, firmę Cenega, a następnie przekazane na WOŚP /materiały źródłowe

​Szczęśliwy finał nieprzyjemnej sytuacji. Cenega oznajmiła, że zapłaci za rękawice bokserskie Popka, które wystawiono na aukcji charytatywnej, zaś pieniądze zostaną przekazane jednemu z domów dziecka w Bydgoszczy.

Podczas zorganizowanej pod koniec ubiegłego miesiąca gali KSW raper i początkujący wojownik mieszanych sztuk walki w jednym stawił czoła Robertowi Burneice. Starcie wygrał, po czym obiecał, że rękawice, z których korzystał w trackie pojedynku, sprzeda.

Reklama

Muzyk wystawił przedmioty na aukcji charytatywnej - zgromadzony dochód miał zostać przekazany jednemu z domów dziecka w Bydgoszczy, który Popek wspierał już w przeszłości. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Okazało się, że osoba, która nabyła rękawice, nie zapłaciła należnych pieniędzy. Pomóc postanowiła jednak Cenega - sponsor pojedynku lidera słynnego Gangu Albanii oraz polski wydawca bijatyki Tekken 7, której logo umieszczono na spodenkach artysty.

W opublikowanym w serwisie YouTube filmie Popek poinformował, że firma zdecydowała się zapłacić za aukcję, dzięki czemu fundusze ostatecznie trafią do wspomnianych dzieci z Bydgoszczy. Na tym jednak nie poprzestano.

Spółka oświadczyła, że zamierza przekazać przedmioty Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Innymi słowy - rękawice rapera będą mogły zostać sprzedane po raz drugi, ponownie wspierając szczytne cele. Pogratulować pomysłu. Natomiast na osobę, która nie zapłaciła za aukcję, lepiej zrzucić zasłonę milczenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama