Cenega dystrybutorem gry Cyberpunk 2077 w Polsce

CD PROJEKT S.A. oraz Cenega S.A. ogłosiły dzisiaj, że rozpoczęły oficjalną współpracę w zakresie dystrybucji gier studia CD PROJEKT RED w Polsce.

Na mocy tej umowy Cenega będzie odpowiadać za dostarczenie na polski rynek gry Cyberpunk 2077. Ponadto w ofercie firmy Cenega pojawi się wielokrotnie nagradzany Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Warto dodać, że firmy współpracują ze sobą od kilku lat na rynku czeskim, słowackim i węgierskim. Na mocy wcześniej zawartej umowy, Cenega jest także dystrybutorem gry Cyberpunk 2077 na Węgrzech.4

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant - klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Reklama

Tytuł, który już zdobył ponad 200 nagród na całym świecie ukaże się 17 września na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One w pełnej polskiej (dialogi i teksty) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy