CDP.PL polskim dystrybutorem cyfrowym Warhammer End Times: Vermintide

CDP.PL poinformował o podpisaniu umowy ze szwedzkim studiem FATSHARK, na mocy której CDP.PL stał się dystrybutorem cyfrowej wersji gry Warhammer End Times: Vermintide w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Era śmiertelników chyli się ku końcowi i zbliżają się rządy Chaosu. Mrocznych Bogów w końcu zjednoczył wspólny cel, a oni sami po całym świecie z niezrównanym w dziejach zapałem rozsiewają ziarno szaleństwa. W Imperium Sigmara wzrok Karla Franza kieruje się na dzikich najeźdźców z północy. Zagrożeń jest jednak więcej. Wraz z nadejściem pełni Księżyca Chaosu, Morrslieba, od ścian korytarzy wykutych głęboko pod powierzchnią miast Imperium echem odbijają się piskliwe głosy, a skaveni gromadnie wylegają na powierzchnię. Najpierw pojawiają się w mieście Ubersreik - wrzaskliwa tłuszcza, która pożera wszystko na swojej drodze. Niedługo potem Ubersreik przeradza się w miasto-kostnicę tonące w złowróżbnym cieniu Rogatego Szczura.

Reklama

Lecz nawet w najmroczniejszych czasach znajdą się ci, którzy rozpalą płomień nadziei. Podczas gdy Ubersreik trwoży się i lęka, pięciu bohaterów zjednoczonych kaprysem losu wypowiada wojnę szczuroludziom. Jeszcze się okaże, czy starczy im sił, by przetrwać, nie wspominając już o tym, czy zdołają współpracować ze sobą na tyle długo, by całkowicie zniweczyć plany najeźdźców. Jedno jest jednak pewne - jeśli tych pięciu polegnie, Ubersreik polegnie wraz z nimi.

Vermintide to polegające na współpracy połączenie pierwszoosobowej strzelanki z przygodą opartą na walce wręcz. Gra osadzona jest u zmierzchu świata w ikonicznym uniwersum Warhammer Fantasy.

Akcja Vermintide rozgrywa się w opanowanym przez skavenów mieście Ubersreik oraz jego okolicach. Wcielasz się w jednego z pięciu bohaterów, z których każdy posiada inny styl gry, inne umiejętności, wyposażenie oraz inną osobowość. Współpracując z innymi postaciami, musisz wykorzystać ich indywidualne atuty, które pozwolą wam przetrwać apokaliptyczną inwazję hord niepowstrzymanych szczuroludzi, znanych jako skaveni. Walki rozgrywać się będą w różnych otoczeniach - od szczytu Wieży Magnus aż po trzewia Podziemnego Imperium.

Gra jest już dostępna w CDP.pl.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy