Reklama

CD Projekt zapewnia, że Cyberpunk 2077 będzie wolny od błędów

​CD Projekt pochwalił się wynikami finansowymi za ostatni kwartał działalności, a więc za okres od początku lipca do końca września. W osiągnięciu świetnych rezultatów pomogła głównie premiera mobilnego Gwinta na systemie iOS. Przy okazji poznaliśmy jednak także kilka innych ciekawostek.

Podczas przeprowadzonej z tej okazji telekonferencji nie mogło zabraknąć pytań o najbliższą przyszłość studia, a więc o grudniową premierę Cyberpunk 2077. Prezes Adam Kiciński zapewnił podczas rozmowy z inwestorami, że trwają starania, by wyeliminować jak najwięcej błędów.

"Gra jest tak wielka, że ciężko, aby była całkowicie wolna od błędów. Jednak wierzymy, że będzie ich tak mało, że będą niezauważalne dla graczy. Wersja, która idzie do recenzji i to, co ostatecznie dostaną gracze, będzie lepsze od wersji udostępnionej wcześniej" - zapewnił Kiciński.

Reklama

"Ekipa jest bardzo zaangażowana w dostarczenie gry na wysokim poziomie i jestem bardzo wdzięczny za to naszym pracownikom. Dostarczymy grę na główne platformy, tak że od razu będzie dostępna na nową generację. Cyberpunk trafi więc do większej liczby graczy niż nasze poprzednie tytuły" - mówił.

"Jesteśmy w zaawansowanej fazie promocji, ale najważniejsze będą pierwsze dni grudnia. Mamy reklamę na meczu NBA, mamy dużo kolaboracji z innymi markami konsumenckimi i chcemy penetrować ten kanał, aby zwiększać znajomość Cyberpunka" - penetrował temat prezes Kiciński.

Członek zarządu ds. finansowych - Piotr Nielubowicz - dodał, że sprzedaż wyraźnie przechyla się w kierunku wersji cyfrowej wobec pudełkowej i doświadczenie Wiedźmina 3 pokazuje, że przewaga dystrybucji cyfrowej będzie rosnąć. Jest też więcej preorderów niż było w przypadku Wiedźmina 3.

Co dalej? Kiciński nie chciał wdawać się w dyskusje na temat dalszej przyszłości, ponieważ "aktualnie wszystko jest podporządkowane premierze Cyberpunk 2077" i dopiero po niej spółka przedstawi plany na dalszą przyszłość. Gracze będą zapewne mieli nadzieje na powrót do świata Wiedźmina.

"Dostarczymy wyjątkowe, w wielu miejscach innowacyjne doświadczenie, więc ciężko stawiać przewidywania, oczekiwania. Na tą chwilę nasz cel to oddać graczom Cyberpunk 2077 w zapowiedzianej dacie" - wyjaśnił. Cyberpunk 2077 powinien więc zadebiutować 10 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje