CD Projekt RED zdradza informacje o aktualizacji 1.2 do Cyberpunka 2077

​CD Projekt RED zdradził informacje o nowej, dużej aktualizacji 1.2 zmierzającej do Cyberpunka 2077, która poprawi działanie policji w Night City, dzięki czemu będzie ona mniej irytująca niż do tej pory. Inne zmiany dotyczą też m.in. modelu jazdy.

Cyberpunk 2077 od początku mierzy się ze sporą liczbą błędów, które zwłaszcza początkowo w niektórych przypadkach uniemożliwiały poprawne granie. Najgorzej sytuacja wygląda na konsolach poprzedniej generacji - PlayStation 4 oraz Xbox One i tutaj mimo zapowiedzianych poprawek nie należy oczekiwać znaczącego skoku poziomu, ponieważ jest to już starszy sprzęt, który najwyraźniej przerósł deweloperów z CD Projekt RED.

Polskie studio początkowo regularnie łatało grę, ale od pewnego czasu nie dostarczono nowych aktualizacji, a premierę dużej mającej pojawić się w lutym przełożono na późniejszy termin (coś wam to przypomina?).

Reklama

Teraz jednak autorzy zdradzili informacje o patchu oznaczonym numerem 1.2, który usprawni działanie pewnego elementu, na którego narzekała wielu graczy. Chodzi o system policji teleportujący się za plecami przeciwnika w sekundę po popełnieniu przestępstwa przez głównego bohatera. Dodatkowo wirtualni stróże prawa cechują się niezwykłą skutecznością w pościgach.

Nadchodząca aktualizacja zmienia to podejście, dzięki czemu gracze doświadczą większego wytchnienia. W praktyce policja NCPD nie będzie natychmiastowo i w masowej ilości pojawiać się tuż obok nas, a dodatkowo dotarcie na miejsce zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia zajmie im trochę czasu.

Dostaną też drona rozpoznawczego. Kolejnym elementem może nie tak mocno krytykowanym, ale również posiadającym wady jest model prowadzenia pojazdów. Tutaj CD Projekt RED też przygotowuje poprawki uwzględniające spadek liczby klatek na sekundę wytrącających nas z jazdy, czy dodające do menu pasek czułości sterowania.

Na liście znajduje się jeszcze, chociażby możliwość wyłączenia uniku przy podwójnym użyciu klawisza ruchu. Aktualizacja 1.2 ma trafić do Cyberpunka 2077 w marcu.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy