Reklama

CD Projekt RED zatrudnia do prac nad nową produkcją

​Na stronie CD Projekt RED pojawiło się ogłoszenie o pracę, które najprawdopodobniej dotyczy nowej gry rodzimego dewelopera.

Ostatnie miesiące nie były dla "Redów" zbyt udane (łagodnie rzecz ujmując). Cyberpunk 2077 przyniósł co prawda wysoki zysk, ale zakończył się też dużym kryzysem wizerunkowym. Jednak deweloper nie poddaje się i w pocie czoła pracuje nad poprawkami do swojej najnowszej gry (wczoraj przedstawiono bliżej następną aktualizację, ozanczoną numerem 1.3). Ale to nie jedyny projekt, który ma obecnie na tapecie.

Już jakiś czas temu pisaliśmy, że CD Projekt RED pracuje nie tylko nad Cyberpunkiem 2077 i Wiedźminem: Pogromcą Potworów, ale także nad zupełnie nowymi grami, które znajdują się obecnie w fazie preprodukcji. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że prace trwają, a jednocześnie drobną sugestię, czym będzie jeden z nowych tytułów "Redów".

Reklama

Na stronie internetowej studia pojawiło się ogłoszenie o pracę dla programisty odpowiedzialnego za pracę kamery. Osoba zainteresowana tym stanowiskiem powinna mieć doświadczenie z perspektywą trzecioosobową. Wiemy już zatem, że jedna z gier, nad którymi pracuje obecnie CD Projekt RED, zostanie przedstawiona w ujęciu TPP.

Sugerowanie, że może chodzić o czwartą część serii Wiedźmin, byłoby na wyrost, ale niewykluczone, że jest tak w rzeczywistości. Jednak równie dobrze może to być zupełnie nowa marka. Jeśli jesteście zainteresowani objęciem powyższej posady, musicie przygotować się na przeprowadzkę do studia w Vancouver.

CD Projekt nie tak dawno informował, że w najbliższych latach zamierza rozwijać swoje dotychczasowe marki, czyli Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077. Można więc też snuć domysły, że "Redzi" opracują w najbliższych latach kolejną grę w cyberpunkowym uniwersum, ale nieco inną od poprzedniej. Co powiedzielibyście na RPG-a akcji z akcją osadzoną w Night City, ale nie FPP, tylko TPP?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy