Reklama

CD Projekt RED otworzył własny sklepik z gadżetami i kosmicznymi cenami

​Zgodnie z obietnicami, polski CD Projekt RED otworzył własny sklepik z gadżetami nawiązującymi do tytułów studia. Znajdziemy tu zdecydowanie zbyt drogie koszulki, bransoletki i worek na plecy, ale szczególnie duże wrażenie robi figurka Geralta jako japońskiego ronina, za 939 złotych.

Nie jest do końca jasne, co robi większe wrażenia: właśnie ta cena, czy też jakość wspomnianej figurki. "Nadchodzi Geralt jakiego nie znacie. Inspirowana średniowieczną Japonią, 30-centymetrowa figurka przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni - japońskimi demonami" - głosi opis.

30-centymetrowa figurka dostępna jest obecnie w przedsprzedaży. Nie znamy daty premiery i nie wiemy, ile dokładnie sztuk planuje przygotować CD Projekt RED. Nie będzie ich zapewne zbyt wiele, ponieważ każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, w oparciu o schemat od Jarosława Drabka.

Reklama

Idąc dalej, mamy także Bransoletkę Szkoły Wilka za 69,50 złotych, Zestaw Piśmienniczy Szkoły Wilka (notatnik, stalowo-szary ołówek i srebrny pisak, a także medalion) za 98,30 złotych. Sklep musi chyba cieszyć się sporym zainteresowaniem, ponieważ oba te produkt są już wyprzedane, po 24 godzinach.

Do tego cała masa koszulek za skromne 89,70 złotych, wiedźmińskie skarpetki w dwóch wersjach za 40,80 złotych, a także całkiem ciekawy plakat z potworami z Wiedźmina. "Całkiem ciekawy" do momentu, w którym zauważymy, że kosztuje 115, 90 złotych, a w zamian nie dostajemy nawet ramy.

Jest też zestaw pięciu przypinek za 42,90 zł, drewniane etui Szkoły Wilka na telefon za 96,60 zł, gwintowy worek na plecy za 54,10 zł, gadająca maskotka trolla za 96.60 zł, a nawet czapka z daszkiem. Ile za to może kosztować smycz z logo Cyberpunk 2077? Skromne 42,50 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy