Reklama

Catherine zmierza na PC?

​Na oficjalnej stronie gry akcji Bayonetta w sklepie Steam pojawił się nowy artykuł, o wielce interesującym tytule "Baa". Wewnątrz znajduje się pojedynczy obrazek, przedstawiający... owieczkę. Co to oznacza? Gracze sugerują, że odpowiedź jest jednak: nietypowe Catherina zmierza na PC.

Skąd takie wnioski? Obserwatorzy wskazują, że Sega już w przeszłości stosowała podobne podejście w związku z zapowiedzią konwersji gry akcji Vanquish na PC. Wskazówki na temat tego tytułu także pojawiały się w nietypowych artykułach na stronie produktu Bayonetta na Steamie.

W grudniu ubiegłego roku agencja przyznająca kategorie wiekowe w Australii opublikowała na swojej stronie internetowej wpis o wiele mówiącej nazwie Catherine Classic, co odkrył serwis Gematsu. Wiele wskazuje więc na to, że to właśnie to wydanie zmierza na platformę Valve.

Reklama

To byłoby nieco nietypowe, ponieważ na 2019 roku zaplanowano także pełnoprawny remaster pod tytułem Catherine: Full Body, obejmujący także sporo nowych treści w postaci trzeciej postaci do romansowania. Gra została potwierdzona na razie tylko na PS4 oraz PlayStation Vita, nie na PC.

Czy więc konsole PlayStation otrzymają Catherine: Full Body, ale na komputerach osobistych pojawi się klasyczne Catherine Classic? To byłoby co najmniej nietypowe, ale - oczywiście - nic nie jest wykluczone. Pozostaje czekać na oficjalne szczegóły ze strony Segi, lub tez na kolejne obrazki z owcami.

Catherine z 2011 roku to nietypowa produkcja logiczna. Za dnia przesiadujemy w barze ze znajomymi, starając się nawigować trójkąt miłosny pomiędzy Vincentem - naszym bohaterem - oraz dwiema dziewczynami: domagającą się małżeństwa Katherine McBride oraz tytułową Catherine.

W nocy nasza postać przeżywa koszmary, co objawia się grą logiczną, w ramach której musimy wspinać się na szczyt wieży zbudowanej w sześcianów, w ramach określonego limitu czasowego. Nietypowy tytuł sprzedał się całkiem dobrze, osiągając nakład 500 tysięcy egzemplarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje