Reklama

Call of Duty: WWII – zwiastun fabularny

​Nowe Call of Duty zabierze nas w środek piekła, jakim jest wojna. Nie będzie tu bohaterów ani antagonistów. Nie będzie tu dobrych ani złych. Będziemy tylko my i oni. W walce o przetrwanie wszelkie chwyty są dozwolone.

Call of Duty to flagowa seria od Activision. Została ona zapoczątkowana, by konkurować z Medal of Honor. Początkowo cykl oferował graczom starcia w klimatach II wojny światowej. W miarę upływu czasu twórcy zaczęli przenosić realia strzelanki w coraz to nowsze czasy. Pojawiły się części opowiadające o wojnie w Wietnamie, o aktualnych konfliktach oraz o tych, które mogą się wydarzyć w dalekiej przyszłości. Zarówno niezadowolenie graczy z najnowszych odsłon serii, jak i sukces konkurencyjnego Battlefielda 1 sprawiły, że deweloperzy postanowili wrócić do korzeni cyklu.

Reklama

Call of Duty: World War II opowiada historię szeregowego Ronalda "Red" Danielsa, młodego rekruta Pierwszej Amerykańskiej Dywizji Lądowej. Red nigdy wcześniej nie doświadczył walk, jednak od razu został wrzucony w sam środek piekła. Jego pierwszą misją było lądowanie w Normandii podczas D-day. Po przetrwaniu na piaskach francuskiego wybrzeża Red wraz z drużyną będzie walczył z nazistami w całej Europie.

Activision wypuściło fabularny trailer, który jest bardzo klimatyczny. Nie brak tam śmierci, przemocy oraz walki o przetrwanie. Call of Duty WWII będzie miało swoją premierę już 3 listopada. Myślicie, że powrót do korzeni serii okaże się sukcesem?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy