Reklama

Call of Duty: WWII – seria trailerów przedstawia głównych bohaterów

​Czterech bohaterów i cztery trailery. Każdy ze zwiastunów przedstawia historię jednej postaci, w którą wcielimy się w najnowszym Call of Duty.

Call of Duty to flagowa seria od Activision. Została zapoczątkowana, by konkurować z Medal of Honor. Początkowo cykl oferował graczom starcia w klimatach II wojny światowej. W miarę upływu czasu twórcy zaczęli przenosić realia strzelanki w coraz to nowsze czasy. Pojawiły się części opowiadające o wojnie w Wietnamie, o aktualnych konfliktach oraz o tych, które mogą się wydarzyć w dalekiej przyszłości. Zarówno niezadowolenie graczy z najnowszych odsłon serii, jak i sukces konkurencyjnego Battlefielda 1 sprawiły, że deweloperzy postanowili wrócić do korzeni cyklu.

Reklama

Ostatnio Activision pokazało nam piekło wojny, jakie uświadczymy w rozgrywce. Teraz nadszedł czas na poznanie bohaterów najnowszego Call of Duty. Deweloperzy wypuścili cztery trailery z serii "Meet the Squad", każdy z nich przedstawia jedną postać, w którą przyjdzie nam się wcielić podczas rozgrywki. Twórcy podają nawet informacje o wieku, wzroście i wadze żołnierzy.

Ronald "Red" Daniels, to 19-letni szeregowy, który swoją karierę wojskową rozpoczął od lądowania w Normandii podczas D-day. Zwiastun pokazuje nam jego rodzinę oraz dowiadujemy się, że jego dziewczyna jest w ciąży.

Sierżant William Pierson jest weteranem kampanii północnoafrykańskiej. 34-latek jest przedstawiony jako osoba twarda jak skała, żołnierz, który nie cofnie się przed niczym oraz jako człowiek ze stali, który bez sprzeciwu wykona każdy rozkaz.

Szeregowy Robert Zussman to 21-letni mieszkaniec Chicago, który jest przyjacielem Ronalda "Reda" Danielsa. Zussman ma duszę wojownika i jest bezsprzecznie lojalny. To osoba, która skoczyłaby w ognień, by ocalić kamratów.

Ostatnią z przedstawionych postaci jest porucznik Joseph Turner. Dla niego żadna misja nie jest ciężka, a żadne poświęcenie wielkie.  Porucznik jest urodzonym przywódcą, który samą swoją obecnością podnosi morale.

Call of Duty: World at War II zadebiutuje na rynku już 3 listopada. Wszystkie zwiastuny z serii "Meet the Squad" można obejrzeć poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje