Reklama

Call of Duty: WWII – druga beta ruszyła na PS4 i XBO

​Pierwsza beta była przeznaczona wyłącznie dla osób, które kupiły grę w wersji pre-order na PS4. Teraz rozgrywką mogą się też cieszyć osoby, które mają pre-order tytułu na Xbox One.

Początkowo druga beta została zapowiedziana na 1 września, jednak twórcy zaskoczyli wszystkich i wystartowali z testami już 31 sierpnia. Zatem jeśli zamówiłeś Call of Duty: World War II w pre-orderze na PlayStation 4 lub Xbox One i otrzymałeś kod do bety, to możesz śmiało brać w niej już udział.

To już drugi beta-weekend produkcji od Activision. Pierwszy był dostępnym wyłącznie dla osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży na konsolę od Sony. Jednakże druga beta udostępnia zawartość, której nie było podczas poprzedniego weekendu. Teraz możesz postrzelać z karabinu M4A1, dostępne są nowe wyzwania oraz nowy karabin snajperski. Dodatkowo, twórcy oddali graczom do użytku Aachen - mapę do rozgrywki multiplayer. Activision udostępniło także różne tryby rozgrywki, takie jak: Deathmatch, Domination, Hardpoint oraz War Mode.

Reklama

Druga beta zakończy się w poniedziałek 4 września. Oficjalna premiera Call of Duty: World War II, została zapowiedziana na 4 listopada. Gra ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama