Call of Duty: Warzone 2 - tak będzie wyglądała mapa w nowej odsłonie?

​Przecieków z Call of Duty ciąg dalszy. Poznaliśmy ostatnio kilka szczegółów dotyczących Modern Warfare 2022. Teraz przyszedł czas na Warzone 2. Jeden z leakerów odtworzył nową mapę popularnego battle royale.

Mapa może po raz kolejny okazać się ratunkiem dla Call of Duty: Warzone. Ekscytacja wokół battle royale Activision zniknęła niedługo po premierze Caldery w ramach aktualizacji Pacific.

Większość cheaterów mogła zniknąć z gry, ale za to nowa mapa znacząco utrudniała czerpanie przyjemności z Warzone. Serwery wciąż są pełne graczy, jednak zainteresowanie grą jest dalekie od tego, co działo się parę lat temu.

Reklama

Ekscytacja wróciła stosunkowo niedawno, kiedy coraz głośniej zaczęło mówić się o Call of Duty: Warzone 2. Pod koniec października rewolucji doczeka się bowiem nie tylko COD, ale również jego tryb battle royale. Dzięki przeciekom od Toma Hendersona dowiadujemy się powoli, czego możemy spodziewać się po premierze MW 2022.

Henderson stworzył poglądową mapę Warzone 2 ze wszystkimi, najważniejszymi Points of Interest. Od razu rzuca się w oczy ilość wody w nowej lokacji. Całe południe jest w zasadzie dużym wybrzeżem, gdzie woda może odkrywać dużą rolę.

Przez mapę przechodzą również dwie rzeki, które łączą się w punkcie o nazwie Marshes. By pozwolić graczom wykorzystać całą tę wodę do granic możliwości, Warzone 2 ma wprowadzić mechanikę pływania.

Podobnie jak w przypadku Verdanska, wzdłuż granic mapy będzie jeździł pociąg. W połączeniu z wodą powinno to zapewnić graczom bardzo szybką i sprawną rotację. Możemy spodziewać się, że na tak zaprojektowanej mapie łodzie czy motorówki będą równie skutecznym sposobem na przemieszczanie się co quady i samochody.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone 2 | Activision
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy