Reklama

Call of Duty Modern Warfare 2: Wersja beta zdradza obecność widoku z trzeciej osoby

​Użytkownicy konsol PlayStation, którzy pobrali już pliki bety Modern Warfare 2 donoszą, że w ustawieniach znaleźli opcję "pola widzenia" dla kamery widoku z trzeciej osoby.

Według najnowszych ustaleń, ustawienia w becie Call of Duty: Modern Warfare 2 na PlayStation 5 zawierają opcję, która odnosi się do trybu widoku z perspektywy trzeciej osoby. Ponoć znajduje się tam suwak, który pozwala zmieniać pole widzenia dla tego typu kamery. Według serwisu CharlieIntel, dodatkowa opcja znajduje się tuż pod suwakiem, którym można regulować pole widzenia w tradycyjnym, pierwszoosobowym widoku. Później udało się podobne ustawienia odnaleźć również w wersji dla PS4:

Reklama

Graczom udało się też odnaleźć w tej samej becie na PS5 odniesienia do launchera, ale nie wiadomo dokładnie, o jakiego typu launcher chodzi. Być może Activision planuje wypuścić własny, dedykowany soft do instalowania i uruchamiania gry, idąc tym samym w ślady chociażby Rockstara.

Nawiązanie do pierwszego Modern Warfare 2?

Jeśli chodzi o nowe gry z serii Call of Duty, to żadna nie zawierała opcji ani trybów odnoszących się do gry z widokiem z trzeciej osoby. Aczkolwiek w 2009 roku, w oryginalnym Modern Warfare 2 pojawiła się playlista trybów multiplayera, z takim właśnie widokiem. Jednak do informacji znalezionych w becie nowego wydania należy podchodzić ostrożnie (jak do każdych przecieków i plotek) - w końcu to tylko beta i nie wiadomo, czy te same opcje trafią do finalnej gry. 22 września beta trafi również do posiadaczy pecetów oraz Xboxów - zobaczymy, czy te wersje również będą zawierać podobne ustawienia.

Może kolejna prezentacja powie nam więcej

Pełna wersja Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się 28 października, na konsolach Xboxa starej i obecnej generacji, PlayStation 4 i 5 oraz pecetach. Więcej informacji o grze jeszcze przed premierą powinna nam dostarczyć kolejna prezentacja, którą Activision planuje na 15 września.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy