Call of Duty: Modern Warfare 2 - gracze wyróżnili grę za jeden element

Seria Call of Duty istnieje na rynku już około 20 lat, a pierwszy tytuł pod tą marką pojawił się jeszcze w 2003 roku, jako gra na PC.

Chyba mało kto mógł wtedy przypuszczać, że CoD stanie się tak potężną i jedną z najbardziej popularnych gier. Oczywiście nie zawsze tak było, seria zaliczyła też kilka wpadek, ale jednak w znakomitej większości oferowała mnóstwo rozrywki zarówno dla pojedynczego gracza jak i tych, którzy preferują walkę z innymi.

Długo można się spierać na temat tego, która gra z serii Call of Duty oferuje najlepszą kampanię. Jednak najwięcej graczy chyba wskaże Modern Warfare 2 z 2009 roku. Kampania ta miała od początku do końca filmowy charakter, pełen intensywnej akcji, sekwencji rodem z filmu wojennego lub sensacyjnego oraz plot-twistów. Nie brakowało w nim też bardzo kontrowersyjnych scen. Oprócz wyjątkowej kampanii, zawierała też pamiętne mapy i tryby dla multiplayera, obecnie uznane za jedne z najlepszych jakie oferuje cała seria. W skrócie można więc powiedzieć, że Modern Warfare 2 ma wszystkie składniki by odnieść sukces. Nic więc dziwnego, że gra ta jest nadal popularna, mimo 14 lat na rynku.

Reklama

Fani na Reddicie też nie szczędzą jej ciepłych słów. Co i rusz pojawiają się posty, opisujące, jakim to wspaniałym powrotem do przeszłości jest Modern Warfare 2 nawet po tylu latach, z jedną z najlepszych kampanii jakie CoD może zaoferować. Wiele osób podkreśla, że to ich ulubiony CoD, między innmi z powodu świetnych map multiplayer. Wielu graczy we wspomnianym wątku pozytywnie wyraża się też o podserii Black Ops, która “ma specjalne miejsce w ich sercach i daliby wszystko by cofnąć się w czasie i zagrać w pierwszą część Black Ops po raz kolejny".

To jest co prawda nierealne, ale do Call of Duty: Modern Warfare 3 zmierza ponoć beta trybu Zombies. Samo Modern Warfare 3 pojawi się zaś 10 listopada tego roku, w wersjach na PC, PlayStation i Xboxach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy