Reklama

Call of Duty: Infinite Warfare - jakie dostaje oceny?

Wygląda na to, że tegoroczna odsłona kultowej serii strzelanek nie pobije kolejnych rekordów, ale oczywiście możemy się mylić.

W dodatku w Wielkiej Brytanii seria zaliczyła potężne tąpnięcie. Elektronicy mają powody do fetowania, Battlefield 1 został przez recenzentów wyniesiony na ołtarze, a i Titanfall 2 poradził sobie lepiej niż dobrze. Tyle tylko, że zbyt tego drugiego tytułu może się okazać niesatysfakcjonujący (o czym zaświadczają zarówno analitycy, jak i dość chłodna reakcja brytyjskich odbiorców).

Wedle najnowszego zestawienia GfK, organizacji monitorującej sprzedaż fizycznych egzemplarzy gier w Albionie, premierowa sprzedaż Infinite Warfare jest o 48,4% niż w przypadku trzeciego Black Opsa.

Reklama

Oczywiście nie jest powiedziane, że Activision nie odbiło sobie na dystrybucji cyfrowej i że inne rynki zachowają się tak samo... W dodatku - mimo spadku - IW zadebiutowało na pierwszym miejscu listy, którą zresztą załączam poniżej:

 1. Call of Duty: Infinite Warfare
 2. Battlefield 1
 3. FIFA 17
 4. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 5. Titanfall 2
 6. Football Manager 2017
 7. Skylanders Imaginators
 8. Mafia III
 9. Grand Theft Auto V
 10. Forza Horizon 3

Inna sprawa, że Infinite Warfare radzi sobie w serwisach branżowych gorzej niż jego dwaj najwięksi konkurencji. Gdy piszę te słowa, wersja na PS4 może się poszczycić całkiem niezłym wynikiem (80%). Ale rozstrzał jest jednak dość spory...

 • Hardcore Gamer - 4,5/5
 • GameSpot - 8/10
 • Digital Spy - 3,5/5
 • Destructoid - 7/10
 • Time - 2,5/5

Krytycy chwalą rewelacyjny zombie mode i dobrze napisaną kampanię, ganią zaś upierdliwą monetyzację oraz niewiele innowacji w multiplayerze. Nasze opinie poznacie jeszcze w tym tygodniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje